Fotografia noworodkowa – gdzie?

Fotografia noworodkowa wg Twojego wyboru:

• Zdjęcia noworodkowe w studio w Warszawie, dzielnica Mokotów, zaraz obok stacji metra Służew. Będziecie mieli tu szeroki wybór dodatków do sesji: rekwizytów, ubranek, gadżetów, tkanin, kocyków, koszy in. Oraz w pełni wyposażony plan zdjęciowy zapewniający optymalne warunki do sesji.

• Sesja noworodkowa może też zostać zaaranżowana u Was w domu – tam dzidziuś czuje się najbezpieczniej, a Ty komfortowo. Zna jego odgłosy i zapachy, jak również nie bez znaczenia jest fakt, że rodzice mają wszystko, co niezbędne od ręką. W takim przypadku przyjeżdżam do Was z przenośnymi elementami studia i wybranymi wcześniej przez Was rekwizytami i ubrankami.

Decyzja należy do Was: to Ty i Twoje maleństwo macie się czuć bezpiecznie i komfortowo, a ja się do Was dostosuję.

Fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa Warszawa • blanic •

#blanic #blanicpl #newbornbaby #newbornsession #fotografnoworodkowy #sesjanoworodkowawarszawa #fotografnoworodkowywarszawa #sesjadziecięca #zdjęciaciążowe #sesjaciążowa #zdjęciadzieci #sesjanoworodkowa #zdjecianoworodkowe #instamama #noworodek #fotografianoworodkowa #noworodeknasesji #noworodekwstudio #newbornphotography fotografia noworodkowa #dziecko