Sesja noworodka - jak?

Sesja noworodka – jak?

Sesja noworodka – jak przebiega, z czym się wiąże?
Fotografia noworodkowa jest czymś więcej, niż kolejnym „zwykłym” zdjęciem. A konkretnie jest to sztuka, która pozwala zachować te pierwsze dni życia Twojego maleństwa na zawsze. Moim celem jest stworzenie dla Was pięknej i pełnej emocji pamiątki, którą będziesz mogła podziwiać przez wiele lat ze swoją rodziną i bliskimi. Bez wątpienia po latach Twoje dziecko będzie miało też wspaniałą pamiątkę Waszych pierwszych dni. I ogromu Twojej miłości uwiecznionej na tych przepięknych zdjęciach.

Sesja noworodkowa przebiega w tempie podyktowanym bezpieczeństwem i komfortem Twojego dziecka. Wszystkie pozy układam delikatnie i precyzyjnie za przyzwoleniem maleństwa, przy nieprzerwanej asekuracji rodziców. Faktem jest, że każde ułożenie zostało przeze mnie wielokrotnie przećwiczone, dzięki czemu masz pewność, że Twoje maleństwo jest w rękach godnych zaufania i zrelaksowane słodko śpi.

Oznacza to, że bezdyskusyjnym priorytetem na sesji są dla mnie bezpieczeństwo i komfort maleństwa. Specjalistyczną wiedzę zdobyłam dzięki dziesiątkom godzin szkoleń i kursów. Ponadto swoje umiejętności i metody obchodzenia się z najmniejszymi modelami świata wypracowałam przez 9 lat doświadczenia w pracy z noworodkami.
W tym czasie miałam przyjemność fotografować ich już blisko 400!

Ogólnie rzecz biorąc daje mi to pełnię świadomości, że powierzasz w moje ręce swój największy skarb.

Sesja noworodka

Sesja noworodka

#blanic #blanicpl #newbornbaby #newbornsession #fotografnoworodkowy #sesjanoworodkowawarszawa #fotografnoworodkowywarszawa #sesjadziecięca #zdjęciaciążowe #sesjaciążowa #zdjęciadzieci
#sesjanoworodkowa #zdjecianoworodkowe #instamama #fotografianoworodkowa #noworodek #noworodeknasesji #noworodekwstudio #newbornphotography #newbornsession